להתייעצות ראשונית ללא התחייבות:

072-33-80-805

עו”ד לפשיטות רגל

פשיטת רגל היא מונח המוכר לרוב הציבור, אולם לא הכל מכירים אותו באופן מעמיק. כמובן שמדובר בהליך אשר אף אחד אינו מעוניין להגיע אליו ולמעשה זהו השם המקצועי לחדלות פירעון – חוסר יכולת של אדם פרטי לשלם את חובותיו. בנוגע לחברה או עסק, הרי שמדובר גם על הליכי פירוק או הבראה. הליך פשיטת רגל הינו מורכב ומסובך ובעל השלכות רחבות על החייב ומשפחתו, כל זאת מחייב קבלת סיוע משפטי מקצועי על ידי עו”ד מומחה בתחום. 
בניית אסטרטגיה מותאמת אישית
משרד עורכי דין זלדוביץ ושות מתמחה בתיקי פשיטות רגל ובכל ההיבטים וההליכים הנלווים למהלך. משרדנו מספק שירות אשר כולל בניית אסטרטגיה מותאמת אישית לפעולה אופטימלית על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, תוך צמצום הסיכונים עבור הלקוח. מהלך של פשיטת רגל מחייב הבנה של היתרונות עבור החייב והנושים כמו גם החסרונות. פשיטת רגל היא בקשה של החייב לקבלת הגנה רשמית מפני הנושים שלו למשל מפני הליכי הוצאה לפועל ומהלכים נוספים לגביית החוב.
מהלכים נוספים בהליכי פשיטות רגל כוללים:
  • הגשת בקשה רשמית לפשיטת רגל.
  • קבלה או דחייה של צו כינוס הכולל עצירה של הליכי הוצאה לפועל תוך הטלת מגבלות על החייב.
  • הגעה להסדר חוב מול הנושים כחלופה לכינוס ומימוש נכסי החייב. 
פשיטת רגל – למי ומתי מתאים המהלך?

מהלך של פשיטת רגל מתאים לחייבים אשר אינם מסוגלים להחזיר את חובותיהם ומאפשר פתיחת דף חדש והתחלה כלכלית חדשה. החייב זקוק לייצוג משפטי בהליכים המשפטיים הסבוכים מבחינה מעשית, כלכלית ורגשית. זלדוביץ ושות’ משרד עורכי דין מעורב בכל שלבי התהליך של פשיטת רגל כולל הכרה מבית המשפט כי אין טעם להמשיך בהליכי גבייה כלפי החייב נוכח אי יכולתו לעמוד בהחזרים.

השגת ההפטר, משמעותה מחיקת החובות והסרת ההגבלות על החייב והיא מתאפשרת רק בסיוע של עורך דין המתמחה בנושא פשיטות רגל. משרד עורכי דין זלדוביץ ושות בעל רקורד של שורה ארוכה של הצלחות במגוון רחב של תיקים פרטניים.

שירות ומענה מהיר

ניסיון רב שנים במחיקת חובות

ליווי אישי ומקצועי של כל לקוח

עו"ד לפשיטות רגל