להתייעצות ראשונית ללא התחייבות:

072-33-80-805

עו”ד פשיטות רגל בת”א

לא מעט אנשים פרטיים ועסקים מוצאים את עצמם יום אחד מלאים בחובות מבלי שרצו. מצטברים חובות למוסדות, רשויות וגם אנשים פרטיים ויום אחד אדם מוצא את עצמו עם תיקים בהוצאה לפועל. אחת הדרכים להתמודד עם תיקים ועם חובות המתנפחים מצבירת ריבית היא הגשת בקשה לפשיטת רגל בעזרת עו”ד פשיטות רגל בת”א או עו”ד פשיטות רגל בצפון- על פי אזור מגוריכם.

מהי פשיטת רגל?
המטרה של הליך פשיטת רגל היא לאפשר לאדם למחוק את חובותיו ולפתוח דף חדש. במיוחד כאשר מדובר על חובות למוסדות בעלי כוח רב כמו בנקים יש לדבר משמעות רבה. לאחר שהוגשה בקשה בעזרת עו”ד לפשיטות רגל במרכז או עו”ד פשיטות רגל בצפון נעשית הפעולה של כינוס נכסים אם ישנם והגעה להסכמה מול הנושים על ההחזר החודשי שהחייב יצטרך לעמוד בו ועל החלק היחסי של כל נושה מן ההחזר. האישור וההכרזה על החייב כפושט רגל מביאה לכך שמתבטלים עיקולים כמו עיקול חשבון הבנק ועיקול המשכורת. כך גם עיקול רישיון הנהיגה מתבטל ואדם יכול לחזור לחייו.

התשלום היחיד בו הוא נדרש לעמוד הוא התשלום לקופת הכינוס על פי צו הכינוס שניתן לו. השגת ההפטר, כלומר מחיקת החובות, יכולה להתבצע רק בהחלטת בית משפט ובסיוע עו”ד לפשיטות רגל במרכז או בעיר מגוריכם. אנו בזלדוביץ ושות משרד עורכי דין ליווינו חייבים רבים בדרכם לפשיטת רגל לאורך כל התהליך, החל מהגשת הבקשה ועד קבלת צו ההפטר המיוחל.

מהם השלבים בהליך פשיטת רגל
הליך פשיטת רגל מורכב מארבעה שלבים עיקריים:

  • הגשת בקשה מפורטת לפשיטת רגל. מומלץ מאוד שעו”ד פשיטות רגל בת”א יהיה מעורב בתהליך כי  חשוב מאוד לפרט את כל הסיבות. עו”ד פשיטות רגל בת”א שהוא בעל ניסיון רב בליווי חייבים בתהליך פשיטת רגל יכוון אתכם מהם הפרטים שחשוב לציין .
  • קבלת צו כינוס- החלטת בית המשפט על התשלום החודשי שתשלמו במסגרת החזרת החוב.
  • הכרזה על מגיש הבקשה כעל פושט רגל
  • קבלת צו ההפטר ומחיקת החובות.
תפקידו של עו”ד לפשיטת רגל
פניה לעו”ד לפשיטת רגל  בת”א או עו”ד פשיטות רגל בצפון  היא רבת משמעות בתהליך. על מנת להגיש בקשה בצורה נכונה נדרש הרבה מאוד ידע ובקיאות בנושא. לא לכולם מתאימה פשיטת רגל, לעיתים עדיף מסלול אחר שיקל על החזר החובות כמו איחוד תיקים. אנו בזלדוביץ ושות משרד עורכי דין עוסקים שנים בתחום, מכירים כל סעיף חוק בנושא ונוביל אתכם בדרך המתאימה לכם ביותר ליציאה מהחובות.