fbpx
עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הסדר חובות סטס זלדוביץ

הסדר חובות

במרבית מהמחקרים, 90% מהצרכנים בישראל לא מסוגלים לסגור את החודש ונכנסים לחובות. בנוסף, מהנתונים, כ־80% מהתושבים בישראל נכנסים לחובות אשר הועברו לטיפול משפטי לפחות פעם אחת בחייהם. התרחיש הבא קרה כמעט לכולנו – ביום אחד בהיר, בלי שום התראה, הבנק מתקשר ומבשר רעות. ההמחאות חוזרות, הוראת הקבע מקבלת סירוב, האשראי לא מכוסה, ואין אפשרות לקחת הלוואה מהבנק. בקיצור, גיהינום ללא תחתית. אז האם הכל אבוד? האם אין פתרון? הסדר חובות הוא התשובה.

מה זה הסדר חובות

שירות הסדר חובות – למה זה כדאי?

הסדר חובות מול הבנקים – איך זה עובד?

היתרונות בהסדר חובות

לייעוץ ראשוני וקביעת פגישה חייגו 072-2000230

 או השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם:

מה זה שירות הסדר חובות?

שירות הסדר חובות הינו שירות שנועד לתת מענה לאנשים הנמצאים במצב כלכלי די עגום. למעשה, השירות נועד לתת מענה ולהוציא אותם מהבוץ הכלכלי שאליהם הם נקלעו. השירות מיוצג על ידי עורך הדין סטס זלדוביץ המתמחה בהסדר חובות, ניהול מו”מ, וניסיון רב בתחום. שירות הסדר חובות הינו שירות שנועד לצמצמם את החוב של החייב על ידי ניהול משא ומתן מוצלח.

במילים אחרות, עורך הדין סטס זלדוביץ יגרום לכך כי שני הצדדים יסכימו לסגור את החוב – החייב והנושה. ברוב המקרים, העסקה נסגרת על ידי התפשרות של שני הצדדים המחויבים בעסקה. לידיעתכם: כאשר המו”מ והדיון נסגר, צמצום החוב ייחשב כסגירה של החוב המלא, לצמיתות. המטרה של עורך הדין סטס זלדוביץ הינה להביא את הלקוח לעצמאות והתחלה חדשה, ללא חובות.

שירות הסדר חובות – למה זה כדאי?

אז למה כדאי להשתמש בשירות הסדר חובות? מהם יתרונותיו הבלעדיים?

  • צמצום משמעותי של החוב – אחת מהסיבות שתושבים פונים למשרדי עורכי דין הינה לצמצם ולהפחית את החוב המלא ככל האפשר. באמצעות שירות ״הסדר חובות״ עורך דין סטס זלדוביץ יכול לצמצם ולהפחית את החוב על ידי משא ומתן נכון ומוצלח. לדוגמא: חוב העומד על כ־100,000₪ יהיה ניתן להפחית לסכום כולל של 25,000₪ ופחות הכל בהתאם לנסיבות התיק.
  • חיסכון בזמן ובירוקרטיה מעייפת – התמודדות עם הבנקים ועורכי הדין המייצגים אותם, או עם גוף ממשלתי כמו הוצאה לפועל, הינה התמודדות די מעייפת, קשה, ודורשת זמן ומהמאמצים עצומים. במרבית מהמקרים, התמודדות לבד תהיה בזבוז זמן יקר וחשוב. באמצעות שימוש בשירות הסדר חובות תוכלו לחסוך זמן יקר, בירוקרטיה, וכאבי ראש.
  • גובה תשלומים נמוך – הסדר חובות נועד לנהל משא ומתן גם על גובה התשלומים. באמצעות ניהול משא ומתן קפדני אפשר להבטיח שהתשלומים יהיו נמוכים מהרגיל. אפשר להגיע להסדר חוב עם החזרים של 500₪ או פחות בכל חודש. ב־12 חודשים בלבד תוכלו להבטיח את השקט הנפשי שלכם, תוכלו לצאת לחופש כלכלי ונקי, ללא חובות.

הסדר חובות מול הבנקים – איך זה עובד?

הסדר חובות מול הבנקים הינה משימה שבה רק עורכי דין מנוסים יכולים לסיים אותה בהצלחה. למשימה זאת, דרוש מעורכי הדין ביטחון רב, ניסיון, והבנה מקצועית של החוקים והחובות בחוק. כאשר קיים חוב, בבנק או מוסד פיננסי, החוב מועבר לטיפול של משרד עורך הדין המייצג. במקרים אלו, רק עורך דין אחר המייצג אתכם יוכל להתמודד עם הנפשות הפועלות.

אז מהו בעצם הליך הסדר חובות מול הבנקים? איך זה בעצם עובד? לפניכם התהליך המלא:

  • תיאום ציפיות בין החייב לנושה – במעמד הפגישה והדיון בין שני הצדדים, קיים תיאום ציפיות לגבי החוב המלא. בהליך זה, הדיון בין הנושה לחייב הינו לגבי סכום ההחזר שהחייב יוכל לעמוד בו. הדיון נועד במטרה לקיים הערכה מדויקת של הסכום שאותו החייב ישלם. הכל מתועד ונערך בחוזה כתוב מראש, בין שני הצדדים – החייב והנושה. באופן הגיוני, החייב לעולם לא יוכל לשלם את כל הסכום, זוהי הסיבה לדיון. לפיכך, הנושה ועורכי דינו יהיו מעוניינים בחלק גדול מהסכום, נתח כספי משמעותי, מאשר לא לראות שקל.

הסדר התנאים – בכל הסדר חובות בין בנק ומוסד פיננסי לחייב, קיימים תנאים. למעשה, קיים חוזה המסכם את הדיון בתנאים ששני הצדדים חייבים לעמוד בהם. במידה ואחד מהצדדים לא יעמוד בחוזה, יהיו לכך השלכות חמורות מאוד! ריביות, מגבלות, ועוד. הסדר התנאים ברמה הפיננסית חייבת לכלול מספר קריטריונים: סכום ההחזר החודשי שנקבע, מספר ההחזרים שבהם החייב יחויב לשלם, מתי יבוצע התשלום הראשון, מתי יוסרו המגבלות על החייב, ומה יקרה אם אחד מהצדדים לא ימלא את חלקו בחוזה.

  • חתימה והסכמה של שני הצדדים – בסופו של הדיון, ההסכמה חייבת להיות בפה אחד. בסופו של דבר, החוזה נועד לקיים את האינטרסים של שני הצדדים – מחיקת החוב. החוזה והתנאים חייבים להיכתב בידי עורך דין מוסמך או איש מקצוע המוסמך בתחום.

ניהול מו”מ בין עורכי הדין הינו דיון שמטרתו להשיג את האינטרסים האישיים והכלכליים המותאמים לשני הצדדים. משא ומתן מוצלח הוא כזה שמצליח להשיג את מטרותיו הסופיות – מחיקת החוב בתנאים טובים.

היתרונות בהסדר חובות

הסדרים פרטניים לא מחייבים התערבות בית המשפט ולשכות ההוצאה לפועל.

הימנעות מהליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל)

הימנעות מהליכים משפטיים אשר נמשכים על פני מספר שנים

 

אתם לא לבד – הסדר חובות עם עורך דין זלדוביץ׳ סטס

עורך דין סטס זלדוביץ הינו משרד עריכת דין המתמחה בסגירת חובות, בהליכי פשיטת רגל, והוצאה לפועל. המשרד מספק שירות לקהל הפרטי, העסקי, וכמובן למגזר המסחרי. אנו מספקים את השירות לתושבים ולעסקים כאחד. המשרד שלנו יספק את שירותיו גם לחייבים וגם לנושים כאחד. אנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר, בהתחייבות מלאה. כל הידע, כל הניסיון, עומד לרשותכם.

עורך דין סטס זלדוביץ מטפל בלקוחותיו ביסודיות, מבצע בדיקה מקיפה של הסיכונים האפשריים, בונה את האסטרטגיה והדרך הטובה ביותר שתניב הצלחה, מלווה את הלקוח בכל הפעילויות, וכמובן, מספק ניהול משא ומתן בצורה המדויקת שתניב את התוצאות והאינטרסים שלכם. בין שירותינו הבלעדיים – גבייה משפטית, פשיטת רגל, חדלות פירעון, וכמובן ייצוג מול הוצאה לפועל.

לא הכל אבוד! אתם לא לבד, משרד עורך דין סטס זלדוביץ׳  לצידכם! לא משנה כמה המצב חמור, כמה אתם מיואשים, אנחנו מבטיחים לעשות את הכל במטרה לצלוח במשימה. מעוניינים במחיקת חוב ישן? מציק וכואב? הגעתם למקום הנכון! לפרטים ולייעוץ ללא עלות התקשרו      072-200-0230.

לשירותכם תמיד, עורך דין סטס זלדוביץ